Dron foto-video i inne usługi

Dołącz do osób i firm, dla których materiały takie jak fotografie i filmy z drona stały się elementarnym narzędziem w działaniach marketingowych. Ukazując swoją działalność w nowoczesny, innowacyjny sposób zachęcisz do współpracy większą liczbę potencjalnych klientów. Zacznij już dzisiaj!

Istnieje wiele świetnych sposobów używania drona

Wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom i potrzebom

FILMOWANIE DRONEM

PANORAMY SFERYCZNE 360

POSTPRODUKCJA/MONTAŻ

UDŹWIĘKOWIENIE/LEKTOR

ZDJĘCIA Z POWIETRZA

FILMOWANIE KAMERĄ NAZIEMNĄ

Filmowanie z powietrza w jakości 4K/60 fps, idealny sposób na uchwycenie gospodarstwa rolnego, nieruchomości na sprzedaż, czy przedsiębiorstwa produkcyjnego. Możliwości jest bardzo dużo.

Od:
250 PLN - 500 PLN
brutto

Wirtualny spacer po niebie to świetny sposób prezentacji działki, obiektu, terenu.

Od:
400 PLN
brutto

Jakość pozwalająca na wydruki wielkoformatowe np. foto-obrazy, bannery, materiały prasowe.Od:
300 PLN - 400 PLN
brutto

Profesjonalna obróbka z zastosowaniem oryginalnych narzędzi Adobe Creative Cloud.

Od:
500 PLN
brutto

Innowacyjne przejścia między kamerą a dronem, nadające niepowtarzalnej dynamiki.
Od:
150 PLN - 300 PLN
brutto

Nagrania lektorskie, oryginalne podkłady i teksty reklam wraz z obróbką dźwiękową.

Od:
500 PLN
brutto

Filmowanie z powietrza możemy traktować jako osobną usługę lub część produkcji filmowej podczas nagrywania spotów reklamowych.

Nasze doświadczenie to ponad 500 godzin w powietrzu co oznacza, że tworzymy w szybszym tempie piękne ujęcia z lotu ptaka w najlepszej jakości 4K. Nasi operatorzy posiadają licencję UAVO VLOS oraz OC. Podejmujemy się również zadań trudnych i ryzykownych. Nasze filmy z drona wyróżnia kinowy styl, skuteczność w promocji i ciekawy montaż. Dostarczamy surowy materiał jak i zajmujemy się postprodukcją. Drony to nasza pasja. Od tego zaczęła się historia Dronteam. Mimo, że dziś wykonujemy więcej spotów reklamowych, w których dron jest tylko dodatkiem aby pokazać lokalizację, to właśnie w kwestii mistrzostwa chcemy być nadal kojarzeni z filmowaniem dronem.

Zdjęcia promocyjne z drona dla firm, urzędów miast, agentów nieruchomości oraz deweloperów to nasza druga specjalność.

Co nas wyróżnia? Niesamowita jakość i duża rozdzielczość zdjęć, dzięki czemu nadają się one do druku wielkoformatowego – na bannery, ulotki, prospekty, przewodniki turystyczne, kalendarze i cyfrowe wydruki fotografii na płótnie. Zdjęcia lotnicze to aktualny hit w fotografii architektury i nieruchomości. Pomagają w sprzedaży działek i domów. Świetnie nadają się do Social Media oraz Google Maps jako zdjęcie główne dla firmy i zdjęcia do grafik do postów. Malownicze obrazy z lotu ptaka to niezastąpiony materiał w promocji miast. Fotografia z powietrza dzieli się na wiele rodzajów według zastosowań.  Już niebawem opiszemy je na stronie Dronteam. Zapraszamy do naszego portfolio. 

 

Panoramy sferyczne z powietrza, zdjęcia panoramiczne, zdjęcia sferyczne,kuliste, wirtualne spacery po niebie to inne nazwy zdjęć 360.

Wykonujemy zdjęcia 360 z drona w rozdzielczości 720 mpix. Panorama składa się z 34 zdjęć i pozwala na obrót myszką w dowolnym kierunku oraz przybliżanie i oddalanie zdjęcia. Wirtualny spacer XXI wieku. Zdjęcia 360 z powietrza można łączyć ze zdjęciami 360 z ziemi lub wnętrz. Wykorzystywane są one głównie do prezentacji obiektów wielkopowierzchniowych, działek, miast, zabytków i tym podobnych. Możemy wykonać wielopoziomowe zdjęcie 360 z drona. Dostarczamy gotowe zdjęcia sferyczne w linku. Panorama znajduje się na bezpiecznym serwerze. Taki link można skrócić i zamieścić wszędzie – na stronie internetowej, w wiadomości, na portalu z ogłoszeniem.

Inspekcje dronem dachów czy innych trudno dostępnych miejsc to kolejna usługa dronem dla branży budowlanej i deweloperów.

Inspekcja dachu dronem to świetne narzędzie dla inspektora budowlanego, który dokonuje odbioru nieruchomości. Jak pokazuje życie nie każdy wykonawca wywiązuje się z umowy. Dlatego dobrze mieć możliwość wykonania inspekcji dronem dachu w postaci dokumentacji fotograficznej.  Inspekcje wykonujemy zarówno w formie zdjęć jak i filmów. Inspekcja dronem jest dużo bardziej bezpieczna niż samodzielna wizyta na dachu budynku.  Inspekcję dronem warto wykonać także pod kątem ubezpieczenia czy do użytku prywatnego np. po silnym wietrze. Zdjęcia JPG o rozdzielczości 20 megapikselipozwalają na znaczne przybliżenie na komputerze i wiarygodną ocenę sytuacji.

Usługi dronem same w sobie są już innowacyjne, ale ze względu na to, że ta dziedzina jest dość młoda, można wymyślić nowe techniki.

Pierwsza technika filmowania dronem, która wyróżnia nas na tle konkurencji to filmowanie dronem podczas jazdy samochodem. To życie podyktowało potrzebę wykonania tej usługi, ponieważ nie widziałem innego sposobu nagrania biegu ulicznego jak właśnie w ten sposób. Pozostałe innowacyjne usługi dronem można poznać na tej podstronie. Znajdą tu Państwo usługi związane z podglądem na żywo przez gogle FPV, timelapse, hyperlapse i inne.